
BESAFE
BESafe is een ultramoderne tweekanaals gasdetector met slimme sensoren, gebouwd voor energieopslagsystemen op batterijen. Hij reageert snel, is op afstand te onderhouden en flexibel te installeren om compacte ruimtes met een hoog risico te beschermen.
Waar te koop





BESafe biedt een snelle, nauwkeurige detectie van waterstof (H₂), koolmonoxide (CO) en methaan (CH₄) op maat voor batterijback-up- en energieopslagsystemen.
De tweekanaalsfunctie maakt gelijktijdige bewaking van twee gassen mogelijk met flexibele configuratie voor diverse toepassingen.
BESafe is uitgerust met slimme sensoren op afstand, vereenvoudigt de installatie en vermindert het onderhoud en biedt betrouwbare, realtime bescherming voor kritieke energieomgevingen.
dubbele gasbewaking
Slimme sensor
plaatsing van sensoren op afstand
ingebouwd display & hoorbaar alarm
lagere initiële kosten
detectie van thermische runaway
-
Biedt operators vitale tijd om te handelen
-
Voorkomt escalatie van gevaarlijke situaties
-
Maakt een snelle, betrouwbare veiligheidsreactie mogelijk
-
Beschermt bedrijfsmiddelen en personeel

moeilijk bereikbare plaatsen bewaken
- Flexibele installatieopties
- Compacte vormfactor voor eenvoudige installatie
- Maakt complexe bekabeling overbodig
- Sensoren kunnen uit de buurt van de hoofdeenheid worden geplaatst

minder stilstand en lagere onderhoudskosten
- Hoogwaardige voorgekalibreerde slimme sensoren
- Minimale kalibratie vereist tijdens de levensduur
- Verwisselbare slimme sensoren voor eenvoudige vervanging
- Levensduurindicator voor proactieve onderhoudsplanning

| Maat | 175 x 150 x 55 mm (zender); 33,5 mm sensordiepte |
| Gewicht | Basis: 550 g Adapter: 169 g Sensorbakje: 65 g per stuk |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat |
| Bescherming tegen binnendringen | 65 |
| Kabelinvoer | M20-doorvoer; kabelbinnendiameter 4 mm, buitendiameter 6 mm |
| Stroom |
10 to 30V DC, 24V DC Nominal |
| Weergave | 128×64 OLED, beide kanalen worden tegelijkertijd weergegeven |
| Elektrische uitgang | 2 x 4-20 mA RS-485 Modbus RTU |
| Relais Uitgang | SPDT-relais voor signaalcircuits, 1 A bij 24 V DC Alarm 1, Alarm 2, Storing |
| Audio Visuele Uitgang |
Zoemer: 85 dB op 3 m |
| Bedrijfstemperatuur |
-40 °C tot +75 °C |
| Relatieve vochtigheid |
0 tot 99% RH (niet-condenserend) Het toegestane vochtigheidsbereik kan per sensor verschillen |
| Gegevensregistratie | 3000 datalogs |
| Goedkeuringen | CE, ETL, RoHS UL 2075 (CO & CH4 sensoren), UL 61010-1, EN 61010-1, EN 50270 |
| Garantie | 2 jaar op zender en sensoren |
|
*Neem contact op met Crowcon voor beschikbaarheid |
|
| Op één zender kunnen twee willekeurige sensoren worden aangesloten. Katalytische, elektrochemische en infraroodgassensoren worden door dezelfde zender ondersteund. |
| Gas | Type sensor | Bereik | Temperatuurbereik | Luchtvochtigheidsbereik |
| Waterstof (H2) | Katalytisch | 0–25% LEL, 0–100% LEL |
-20 tot +60°C | 0 tot 95% RH |
| Methaan (CH4) | Katalytisch | 0–25% LEL, 0–100% LEL |
-20 tot +60°C | 0 tot 95% RH |
| Koolmonoxide (CO) |
Elektrochemisch |
0–50 ppm, 0–100 |
-10 °C tot +50 °C |
15 tot 90% |
| Waterstof Sulfide (H₂S) |
Elektrochemisch |
0–25 ppm, 0–100 ppm |
-30 °C tot +50 °C |
15 tot 90% |
| Zuurstof (O2) |
Elektrochemisch |
0–25 vol. |
-20 °C tot +50 °C |
15 tot 99% |
| Zwavel Dioxide (SO₂) |
Elektrochemisch |
0–100 ppm |
-30 °C tot +50 °C |
15 tot 99% |
| Koolstof Dioxide (CO2) |
Infrarood |
0–5000 ppm, 0–5% |
-20 °C tot +50 °C |
0 tot 95% |
accessoires

Sensor Testdop C038001

Gasslang 1m (OD 6,4 x ID 3,2) C038002

Afdekking sensoropening C038004

Kabel voor externe sensor 1038005

Kabel voor externe sensor 2038006

Kabel voor externe sensor 5038007

Kabel voor externe sensor 8038008

Kabel voor externe sensor 10038009

Kabel voor externe sensor 15038010

M20 wartel C038003
Downloads
Verken verwante producten
Abonneer je en ontvang de nieuwste inzichten
IN je inbox
Lees meer over Crowcon's Privacy en Cookiebeleid hier. Als je van gedachten verandert, kun je je op elk moment uitschrijven